OSTALARITZA ESKOLA PUBLIKOA GALDAKAON

Harremanetarako

  • Home
  • Harremanetarako

Harremanetarako

Bete ondorengo formularioa zure zalantzak edo kezkak bidaltzeko.


Ostalaritza Eskolako arduradunekin harremanetan jartzeko

Izen osoa Kargua Helbide elektronikoa
Alejandro Cepeda2. Sukaldaritza eta Gastronomiako tutoreaalexcepeda@hosteleriagaldakao.com
Arantza ÁlvarezJatetxe Arloko Zerbitzuen departamentuburua / Sarearen eta domeinuaren arduraduna / IKT heldutasunaarantza@hosteleriagaldakao.com
Beatriz AmorenaLantokiko prestakuntzaren eta Erasmusen koordinatzailea, Lanbideren babeslea, Sutondo Programa / Jatond Inn. Pedagbeatrizamorena@hosteleriagaldakao.com
David Ruiz1.Jatetxe Arloko Zerbitzuetako tutoreadavidruiz@hosteleriagaldakao.com
Eduardo AlzolaZuzendaria / Ingurumenaren arduradunaeduardoalzola@hosteleriagaldakao.com
Elena LafuenteL.H. DUALeko Gestioa, Berdintasuna/ Kalitateaelenalafuente@hosteleriagaldakao.com
Eva Ruiz1. Sukalde zuzendaritzako tutoreaevaruiz@hosteleriagaldakao.com
Gontzal Bilbao Industrietako Elikagaien departamentuburua/ Okintza, gozogintza eta konfiteria 2. mailako DUALeko tutorea/Agenda 21eko koordinatzaileagontzalbilbao@hosteleriagaldakao.com
Idoia GarmendiaIdazkaria/ Normalkuntzasecretaria@hosteleriagaldakao.com
Iker Minguez2. Jatetxe Arloko Zerbitzuetako tutorea.ikerminguez@hosteleriagaldakao.com
Iñaki BadiolaErasmus+/ Internazionalizazioainakibadiola@hosteleriagaldakao.com
José AlonsoAdministrariaadministracion@hosteleriagaldakao.com
Joseba CallejaSukalde Zuzendaritzako Lantokiko prestakuntzako tutorea/ LAPeko laguntzailea/COVID19 Koordinatzailea / Erosketa arduradunajosebacalleja@hosteleriagaldakao.com
Josu Pinillos1. Sukaldaritza eta Gastronomiako tutorea/ Normalkuntzajosupinillos@hosteleriagaldakao.com
Leire GómezLPO ko departamentuburualeiregomez@hosteleriagaldakao.com
Lorenzo CosmeSukaldaritza departamentuburua / Ethazi ereduaren koordinatzailealorenzocosme@hosteleriagaldakao.com
Marta AtxurraIkasketaburua/ EFQM kalitate arduradunamartaatxurra@hosteleriagaldakao.com
Miguel MerinoAdministratzailea/ Lanbideko FpE gomendioa (okupazionala)administrador@hosteleriagaldakao.com
Mª Jose MardonesOrientabide departamentuburua/ 2. mailako Okintza, gozogintza eta Konfiteriako Lantokiko Prestakuntzako tutoreamarijosemardones@hosteleriagaldakao.com
Mª Regla Peña2. Pastelgintza, Gozogintza eta Konfiteriako tutoreamreglapena@hosteleriagaldakao.com
Oihane ZiordiaBerdintasuna/ 2.Sukalde Zuzendaritzako tutorea/ Kalitateaoihaneziordia@hosteleriagaldakao.com
Sonia DíezEtengabeko Prestakuntzako koordinatzailea soniadiez@hosteleriagaldakao.com
Susana PérezBerrikuntza Aplikatuko departamentuburua/ Urrats bat eta Ikasenpresasusanaperez@hosteleriagaldakao.com urratsbat@hosteleriagaldakao.com